Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

09
Лип

Приклад оформлення звіту з практики

1. Вступ.

2. Характеристика бази практики:

а) Національний лісотехнічний університет України сьогодні;

б) Кафедра лісових машин, гідравліки і гідроприводу.

3. Вивчення студентом – практикантом практичної діяльності установи, її зв’язків із машинобудівними фірмами Європи та наукової діяльності кафедри.

4. Висновок.

У кожному вузі України передбачено проходження студентами виробничої практики, яка є обов’язковим складовим елементом підготовки будь-якого спеціаліста. Під час проходження практики студент  закріплює здобуті знання і навички, отримуючи практичний досвід роботи в реальних економічних умовах.

Студент може мати досконалі теоретичні знання, але може розгубитися в ситуації, коли виникне необхідність прийняти рішення в реальних економічних умовах. Тому необхідно забезпечувати студентам змогу пройти виробничу практику ще під час навчання у вузі, для того, щоб спробувати себе не тільки в ролі теоретика, але й практика.

Виробнича практика для студентів спеціальності 07.09.02.09 “Гідравлічні і пневматичні машини” є невід’ємною складовою частиною процесу їх професійної підготовки і проводиться на сучасних підприємствах.

Виробнича практика передбачає отримання необхідного обсягу практичних знань та умінь відповідно до кваліфікаційного рівня інженера-механіка.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2018 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим