Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

31
Сер

Рамки і штампи

Як це не прикро чути, але до сесії залишається все менше часу.

Хтось вже давно підготував і здав всі реферати, розрахункові, курсові проекти, а дехто навіть не згадував про це, але колись робитиме їх.

Вся документація повинна виконуватися на бланках із спеціальними рамками. Forms A4 допоможе в створенні таких штампів.

Forms A4 є доповненням до MS Word (видозміненим шаблоном Normal) офісного пакету Microsoft Office 97/2000 або 2003. Шаблон може бути цікавий інженерам, студентам, дизайнерам і всім тим, хто займається підготовкою технічної конструкторської документації у сфері інженерної механіки, економіки, радіоелектроніки, автоматики, програмного забезпечення і т.д.

У шаблоні містяться штампи (рамки) для листів формату А4 виконані на двох мовах (російській і українській), а саме: проста рамка (0 мм); 15 міліметровий штамп; 40 міліметровий штамп (для текстових документів); 55 міліметровий штамп (для графічних матеріалів); 15 міліметровий штамп специфікацій; 40 міліметровий штамп специфікацій; бічний штамп; верхній правий штамп.

Штампи формату А4, стилі заголовків і формул (4 рівні заголовків, формула, основний текст), автоматичний зміст, відступи і т.д. повністю відповідають ГОСТ 2.105-95 “Загальні вимоги до текстових документів”, введений в дію наказом Держстандарту України від 1996-06-27 J 259 з 1997-07-01. Даний ГОСТ діє мабуть на всій території СНД.

Завантажте Forms A4 на свій персональний комп’ютер тут.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим