Чер
Проектування технологічного процесу виготовлення деталі (фланець)
Машинобудування займає чільне місце в народному господарстві нашої держави.
Машинобудівний комплекс охоплює два десятки спеціалізованих галузей. До нього належать практично всі галузі машинобудування. В сучасних умовах машинобудуванню належить винятково важлива роль у прискоренні науково-технічного прогресу.
Випускаючи знаряддя праці для різних галузей народного господарства, машинобудування реалізує досягнення науково-технічного прогресу і забезпечує комплексну механізацію та автоматизацію виробництва.
Навчальними планами механічних спеціальностей вищих навчальних закладів передбачено виконання курсової роботи з дисципліни “Технологічні основи машинобудування”.
Виконання курсової роботи закріплює, поглиблює та узагальнює знання, які студенти отримали під час лекційних, практичних та лабораторних занять з “Інженерної графіки”, “Технології конструкційних матеріалів”, “Матеріалознавства”, “Взаємозамінності, стандартизації і технічних вимірювань”, “Деталей машин” та курсу “Технологічні основи машинобудування”.
У перспективі необхідно розширити асортимент продукції машинобудування, інтенсифікувати процеси оновлення машинобудівної продукції й технічного переоснащення галузей промисловості. Чільне місце має належати створенню високоефективних машин і їх систем для всіх галузей і сфер господарства.
Розвиток приладобудування повинен бути зумовлений тим, що потреби України в основних видах продукції галузі задовольняються неповністю.
Необхідно розвивати ряд нових машинобудівних галузей і виробництв, нових видів машин, устаткування, приладів і апаратів, роботів і магнітогідродинамічного генераторобудування, виробництва швидкісної електронно-обчислювальної техніки нових поколінь, електрофізичних і електротехнічних засобів обробки металу та матеріалів, виробництва систем зв’язку, нових засобів управління, автоматизації.
Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.