Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

06
Вер

Враження від перегляду офіційної сторінки НЛТУУ (2009 рік)

Перше, що кидається в очі – це абсолютна не інформативність цього сайту.

На сайті дуже багато застарілої інформації (складається таке враження, що його не оновлюють взагалі). Наприклад, згадується “Український державний лісотехнічний університет (УкрДЛТУ)” – але ж такого закладу не існує вже декілька років.

На сторінці “Факультети, кафедри” є згадування всього про одну кафедру: “Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності”. Але ж де новини, де анонси, де інформація для викладачів, студентів, абітурієнтів? Для кого взагалі цей сайт було створено? На ці питання відповіді можна так і не знайти.

Останньою каплею став перегляд сторінки “Вітання”. Якщо дивитись “неозброєним оком” то можна нічого так і не помітити. Але ми спробуємо придивитись більш пильно.

Зверніть увагу на виділені червоними овалами місця на рисунку!

1. Назва Національного лісотехнічного університету України (зверху сторінки) написана з грубою помилкою. В слові “Національний” замість української букви “и” використана російська “ы”. А це ж перше і головне слово для всього сайту!

2. Внизу сторінки одне з проданих посилань звучить так: “купить диплом спб”. Тоді виникає питання: “Чи може офіційний сайт поважаючого себе ВНЗ продавати-купувати дипломи”?

Посилання для перегляду цього казусу: http://forest.lviv.ua/vitannya.html

Як бачимо користі з цього сайту “як з козла молока”. Отож давайте будемо разом розвивати неофіційний сайт нашого славного лісотехнічного університету для того, щоб він став не тільки цікавим, але й корисним для відвідувачів.

6 коментарі до “Враження від перегляду офіційної сторінки НЛТУУ (2009 рік)”

 • 2
  Коментар від Romkaua

  Повністю згоден! Буква “ы” в назві сайту справжній прикол.

 • 3
  Коментар від ANITAPR20

  Це просто жах і позор для ВУЗу. Невже нема кому зайнятися наповненням сайту. З усього зрозуміло, що створював його хтось із зарозумілих ЗЕДиків, але ж вони напевне забули, що в універі купа інших факультетів, викладачів і студентів. Зате неофіційний сайт – просто СУПЕР!!! Великий ріспект його “батькам”, наскільки я зрозуміла – це лісомеханіки. Хоча я закінчила економічний факультет нашого Універу,але визнаю – ЛІСОМЕХАНІКИ НАЙКРАЩІ!!!!!!

 • 4
  Коментар від ZAK

  Офіційний сайт це навіть неназвеш сайтом!! Помилок багато.По російськи багато пише а МИ ШО МОСКАЛІ!!!..А особливо мене вразило внизу обведене “Купіть собі диплом”…це взагалі смішно!!! Ось такі в мене враження про цей “Офіційний сайт”….(або на нього може вже давно забили болт??)

 • 5
  Коментар від lhc

  Офіційний сайт неприємно здивував. Взагалі офіційний сайт не має права розміщати рекламу – його мета зовсім не заробіток грошей а інформативна функція. І вийшло “купіть диплом”. Як висловилась ANITAPR20 “створював його хтось із зарозумілих ЗЕДиків” – сумно, що далі зарозумілі, за 10 років моєї відсутності нічого не змінилось, а ринок праці змінився.
  Тепер про неофіційний сайт, тобто цей – простий але при тому функціональний. Створений на Вордпресі – відразу правильно вибрали двигунець для своїх потреб. Головне, що зміст цікавий. Молодці!

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим