Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

28
Лис

Французький манікюр завжди в моді

У розмаїтті модних тенденцій сьогодні легко загубитися. Продумати свій образ до дрібниць, щоб кожен його компонент гармоніював з іншим не завжди просто. Тоді на зміну модним віянням приходить стара добра класика, яка ніколи не підводить. Мова йде про Французький манікюр – ідеальний варіант для будь-якого випадку, зручний для будь-якої обстановки та стилю одягу. Французький манікюр завжди доречний, завжди елегантний а головне – він завжди в моді.

Французький манікюр являє собою нігті, покриті лаком світло-бежевого або ніжно-рожевого кольору з фірмовим знаком – білим кінчиком нігтя. Складно сказати, кому спала на думку ідея такого ніжного і природного оформлення нігтів: хтось говорить про косметичні марки, інші стверджують, що це була думка іменитих кутюр’є, які хотіли, щоб манікюр моделей на показах гармоніював з будь-яким одягом. У будь-якому випадку «френч», як його називають, знайшов популярність досить швидко і продовжує залишатися одним із популярних видів манікюру, причому як для жінок, так і для чоловіків.

Французький манікюр сьогодні підвладний не тільки майстрам салонів краси, пристосування для його виконання продаються в спеціалізованих магазинах і «френч» можна легко зробити самостійно в домашніх умовах. Його можна робити як «від руки», так і за шаблоном.

Перед початком процедури, нігті необхідно підготувати. Спочатку потрібно зробити ванночку для нігтів, щоб размягчити кутикулу, потім видалити її. Тепер можна приступати до манікюру.

Якщо ви вирішили спробувати зробити його від руки, потрібно:

– Покрити ніготь безбарвної основою;

– На кінчик нігтя нанести білий матовий лак;

– Покрити ніготь бежевим або рожевим лаком;

– Нанести безбарвний лак – закріплювач.

Наносити кожний наступний шар треба тільки після повного висихання попереднього.

Якщо є шаблони для «френча», завдання значно спрощується. Після висихання безбарвної основи треба приклеїти шаблон так, щоб кінчик, який буде білим, залишився вільним. Зафарбуйте вільний край нігтя білим лаком. Лінія «усмішки» виходить більш рівною і чіткою.

Класичний французький манікюр, виконаний у ніжній гамі можна урізноманітнити іншими квітами, якщо того вимагає випадок, наприклад, намічається вечірка.

Тут головне – включити фантазію і стежити за тим, щоб відтінки лаку і декоративні елементи вписувалися в обстановку, гармоніювали між собою і вдало поєднувалися з образом самої людини. Можна білу смужку замінити якимсь іншим кольором, або зробити білий лак не матовим, а перламутровим. Основний колір теж може змінювати – від рожевого і бежевого до яскравих варіацій. Для надання образу вишуканості, можна додати родзинку класичному французькому манікюру за допомогою невеликих стразів, крапельки блискіток, або ж декорувати кінчик нігтя золотим або срібним лаком.

Звичайно, французький манікюр краще за все буде зроблено майстром в салоні, адже він використовує тоненький пензлик, йому краще вдасться підібрати поєднання кольорів.

Французький манікюр сьогодні роблять і чоловіки. Ті, які стежать за своєю зовнішністю, безумовно приділяють увагу і стану нігтів. «Френч» на чоловічих руках передбачає практично повне спилювання кінчика нігтя і лак максимально природного відтінку. Такий манікюр не кидається в очі, нігті виглядають здоровими і доглянутим.

За інформацією з сайту cosmetology.com.ua

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим