Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

04
Гру

Московський державний технічний університет ім. Баумана

Московський державний технічний університет ім. Баумана – ВНЗ, відомий у всьому світі. Це один із самих старіших учбових закладів Росії, який в 2005 році відзначив своє 175-річчя.

У 1989 році Московське вище технічне училище першим в країні отримало статус технічного університету. Зараз МДТУ ім. Баумана – найбільший інженерний вуз Росії, в якому навчається 18 тисяч студентів і 1000 аспірантів. Це єдиний в Російській Федерації технічний вуз з повним шестирічним терміном навчання інженерів.

МДТУ ім. Баумана – кращий, але і вельми нелегкий для навчання технічний вуз. І труднощі ці полягають не в головоломних формулах, а перш за все – у великому об’ємі творчої самостійної роботи, яку виконують студенти в процесі навчання.

Щоб закінчити МДТУ і отримати диплом інженера-бауманця, необхідно мати не тільки здібності до точних наук і інтерес до інженерної справи, але і високу працездатність, уміння примусити себе трудитися через «не хочу» і «не можу». І якщо ви вважаєте себе гідним увійти до інженерної еліти і при цьому не страшитеся шестирічної копіткої праці, приїжджайте на навчання до Московського державного технічного університету ім. Баумана!

Неофіційний студентський сайт МДТУ ім. Баумана – http://baumanka.ru

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим