Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

08
Гру

Як вибрати надійного хостинг-провайдера

Кожен, хто хоче мати власний сайт, повинен знати, що таке хостинг. У наш час можна знайти величезну кількість компаній, що надають свої послуги для розміщення сайтів. Але як обрати найкращу компанію, якій можна довірити свій сайт? Читайте відгук про мого хостинг-провайдера.

Прочитав на днях статтю Як вибрати надійного хостинг-провайдера на сайті “Робота в Інтернеті, бізнес ідеї” і виникло бажання написати відгук про свого хостера.

Коротко проаналізую розділи вищезгаданої статті:

1. Все включено. Так, у мого хостера дійсно все включено. Навіть більше, ніж я того потребую. І це зрозуміло – адже на серверах встановлено панель керування cPanel – а це вже в свою чергу значно полегшує процес розміщення сайту в Інтернеті.

2. Швидкість і завантаженість каналу. Файли на ФТП я завантажую на максимальній швидкості, яку допускає моє підключення до Інтернет. Зі швидкістю завантаження сайту теж проблем не виникає.

3. Розмір трафіку. Розмір трафіку у мене необмежений. Хоча тут я можу дещо посперечатись з автором статті – при 100 відвідувачах в день мій сайт не використовує навіть 100 Мб трафіку (в статті вказано 1 Гб). Можливо, це через систему керування WordPress?

4. Резервні копії. На скільки я знаю, у мого хостера архівні копії робляться тричі на тиждень. Крім того, я час-від-часу сам роблю архівні копію свого сайту – для цього в панелі керування сайтом є окремий розділ.

5. Відгуки користувачів. Ну, от і мій відгук теж позитивний. Всім раджу хостинг від UAhosting.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим