Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

08
Гру

«Фабрика зірок»

«Фабрика зірок» є версією успішного телевізійного проекту телекомпанії «Ендемоль» (англ. Endemol) «Академія зірок» (англ. Star Academy). Ідея проекту належить іспанської компанії «Джестмьюзік» (англ. Gestmusic), що є філією компанії «Ендемоль». Однак, першою країною, яка почала трансляцію проекту 20 жовтня 2001 року, стала Франція. Через два дні після виходу програми у Франції, шоу під назвою «Операція тріумф» (ісп. Operaci?n Triunfo) вийшло в ефір в Іспанії.

З цього моменту шоу стало поширюватися по всьому світу, в тому числі воно вийшло і в Росії в 2002 році. В даний час «Академія зірок» посідає друге місце за популярністю після шоу «Великий Брат» (англ. Big Brother), проект завоював визнання на ринках не лише Європи, але й Індії, арабських країн та Сполучених Штатів.

«Фабрика зірок» – телевізійний музичний проект з підтримки молодих виконавців. Виходить на Першому каналі з 13 жовтня 2002 року. П’ятий випуск проекту був відомий як «Фабрика зірок Алли Пугачової», так як саме співачка стала художнім керівником цього сезону проекту. Остання «Фабрика зірок-7» вийшла під керівництвом Костянтина та Валерія Міладзе.

Перед початком проекту проходить кастинг, під час якого журі «Фабрики зірок» переглядає декілька тисяч претендентів. При виборі учасників враховуються вокальні дані, зовнішній вигляд, пластику. В результаті в проект потрапляє декілька чоловік (1, 6 сезон – 17 осіб; 2,3 сезон – 16 осіб; 4,5 сезон – 18 осіб). У сьомий сезон проекту спочатку пройшло 14 чоловік, а ще двох учасників (юнака та дівчину) вибрала аудиторія із шести претендентів на першому звітному концерті.

Учасників заселяють в «Зірковий будинок», де все, що відбувається цілодобово знімається прихованими камерами. Учасникам не дозволяється мати мобільні телефони та музичну апаратуру. Також за умовами проекту їм заборонено відповідати на листи шанувальників. Кожен день учасники проекту повинні відвідувати заняття з хореографії, вокалу, акторської майстерності, фітнесу, психології та інших дисциплін. Крім основних занять проводяться спеціальні майстер-класи, де дітей навчають азам майстерності зірки. У сьомому сезоні проекту учасникам доводилося самим заробляти гроші, готуючи та проводячи самостійні виступу на концертному майданчику перед «Зірковим домом».

За інформацією з сайту www.fabrikastars8.ru

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим