Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

08
Гру

Як вивчити іноземну мову?

Це питання ставили багато хто, починаючи вчити іноземну мову, деякі зупинялися на півдорозі так і не досягши мети. Починаючи вчити іноземну мову, не треба приймати це як мету, потрібно розуміти, що це лише засіб який відкриє перед вами нові можливості. Тому процес вивчення повинен бути цікавий сам по собі, а розмовна мова краще буде освоюватися в спілкуванні.

Можна навчитися добре читати іноземною мовою, але включивши радіо чи телевізор нічого не розуміти. Ось чому так важливо не тільки вчити, але й практикуватися.

Будь-який процес вивчення іноземної мови можна поділити так:

• розмовна мова;

• розуміння на слух;

• читання, розуміння тексту.

Тільки здається на перший погляд що мова одна. Тільки оволодівши цими ступенями можна оволодіти іноземною мовою.

Для того, щоб навчитися читати – потрібно читати, як можна більше книг, газет, брошур. Для того, щоб слухати – слухати передачі по телебаченню і радіо. Для того, щоб говорити – говорити. Скільки б ви не вчили іноземну мову, без розмовної практики ви не опануєте її. Ні переклад текстів, ні виконання граматичних вправ, ні заучування діалогів – ніщо не навчить вас говорити, крім самого говоріння.

Є дуже багато методів для вивчення іноземної мови, але у більшості є загальний недолік – немає практики вживання вчиненого матеріалу в розмові. Більшість методик тільки допомагають закріпити знання, зазубрити вирази. На жаль, вивчити іноземну мову в такий спосіб неможливо!

Навіть якщо у вас є деякі знання іноземної мови, потрапивши в іншу країну, буде дуже складно навчитися застосовувати їх, якщо у вас не було досвіду живого спілкування. Навчитися говорити можна або безпосередньо спілкуючись з іноземцями, або знайшовши викладача, що володіє розмовною промовою.

При вивченні мови важливо розуміти, що мова складається не з окремих слів і граматики, а з фраз й оборотів. І ще одна порада – мова краще освоювати інтенсивно. Краще займатися кожен день по кілька хвилин, ніж відводити кілька занять по кілька годин.

За інформацією з сайту http://www.perevodslov.ru

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим