Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

08
Гру

Популярні серіали

Серіал Руда

Фільм «Руда» – це історія про дівчинцу Тасю. Дівчинка завжди любила музику і вступила в муз. училище. Коли у Тасі був звітний концерт, сталася трагедія. Після концерту, дівчина потрапляє в складну ситуацію – група молодих людей напідпитку заступають їй дорогу. Молоді люди штовхають Таську, вона дає здачі. Хлопці входять в раж, особливо розійшовся – Борис Окунєв. Але трапляється непоправне – дівчина невдало падає, і вдаряється головою. Хлопці кидають дівчину що лежить на вулиці.

Серіал Монтекрісто

«Монтекрісто» – рімейк аргентинського серіалу за мотивами Дюма. Серіал «Монтекрісто» – історія про Андрія Крилова. У нього було все і любов, і сім’я, і успіх. Але в житті не може бути все так просто – підступність і зрада теж зустрілися на шляху. Андрій їде на змагання у Марокко і стає жертвою змови.

Серіал Зачароване кохання

Після п’яти років навчання у великому місті в лісову глушину повертається Женя – головна героїня. З приїздом дівчини в селі починають відбуватися дивні випадки – корови дояться чорним молоком, дохнуть кури, пропадають люди. Чи не відьма Женька? Багато запитань виникає при перегляді серіалу Зачароване кохання…

Серіал Клон

Клон – одна з найбільш видовищних новел. Це історія про любов і про людей, які хочуть бути щасливими. У серіалі переплітаються кілька сюжетних ліній.

Серіал Принцеса цирку

Серіал Принцеса цирку – українська версія латиноамериканської теленовели «Странствующая артистка». Сюжет серіалу – в провінційне місто на гастролі приїжджає циркова трупа. За гімнасткою Асею впадають два брата-близнюка Ярослав і Святослав. Ярослав закохується у дівчину і вона відповідає взаємністю. Раптово він змушений виїхати в Англію, і брат замінює його.

За інформацією з сайту www.serialstar.ru

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим