Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

12
Гру

Кафедра технології меблів та виробів з деревини

Кафедра технології меблів та виробів з деревини є однією з випускових Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну і готує фахівців спеціальності «Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини».

Кафедра ТДКМ бере свій початок від першої спеціалізованої кафедри на факультеті механічної технології деревини та в результаті багаторазових реорганізацій мала такі назви: 1946-1947 рр. – «Механічної обробки деревини»; 1947-1953 рр. – «Столярно-механічних та фанерних виробництв»; 1953-1970 рр. – «Проектування деревообробних виробництв»; 1970-2011 рр. – «Технології виробів з деревини»; з 2011 р. по наш час – «Кафедра технології меблів та виробів з деревини».

Завідувачами кафедри були доценти О. І. Янсон, В. Ф. Качан, І. М. Заяць, Я. П. Бугаєнко, С. І. Грицишин, І. Г. Войтович, О. А. Кійко). У наш час кафедру очолює проф. П. А. Бехта.

Педагогічний колектив кафедри забезпечує рівень підготовки фахівців з професійно-орієнтованих, спеціальних та інших дисциплін, які викладаються на кафедрі у відповідності до вимог багаторівневої підготовки фахівців.

На кафедрі створений та постійно поновлюється комп’ютерний фонд відео- та технічної інформації про кращі підприємства деревообробної галузі, що дає можливість ознайомлювати студентів з сучасними технологічними процесами, роботою обладнання та прийомами роботи.

На кафедрі викладаються дисципліни для студентів інших інститутів Національного лісотехнічного університету України.

Кафедра співпрацює з науковими установами і ВНЗ не тільки України, а й Словаччини, Білорусі, Польщі, Росії, Швейцарії, Німеччини, США.

Офіційний сайт Кафедри технології деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу – http://tvd.org.ua/

Адреса місця знаходження кафедри: Львів, вул. Залізняка, 11.

Телефон: (032) 238-45-04

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим