Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

16
Гру

Що шкодить нашим очам?

Згубна діє надає на очі сухе середовище, наприклад в кондиціонованих приміщеннях або в літаку. Небезпечний час, проведений перед комп’ютером.

Дивлячись на екран ми не моргаємо так часто, як це необхідно в ідеалі – моргати треба кожні десять секунд. Якщо не моргати при роботі за комп’ютером, з’являється відчуття, що очі спалені. Аналогічні проблеми виникають у користувачів контактних лінз.

В умовах погіршення зору при роботі за комп’ютером, виникає синдромом сухого ока. Поверхня ока повинна бути постійно зволожена, таким зволожувачем є сльози після руху вій вони розтікаються по всій поверхні очей. Якщо таке зволоження не відбувається, можуть виникнути опіки очей, піднятись внутрішній тиск. Для когось ця проблема може виникнути після двох годин роботи, для інших необхідно ще менше часу.

Очний біль, який викликає втома від роботи з комп’ютером, може виникати частіше і інтенсивніше у людей з дефектами зору – гіперметропія ока, короткозорість, астигматизм.

Як захистити очі при роботі за комп’ютером? По-перше, належним чином повинне бути організоване робоче місце, необхідно правильно встановити комп’ютер – так, щоб на нього не падало сонячне світло з вікна. Треба робити перерву кожну годину не менше ніж на 15 хвилин, за цей час зробити декілька вправ, робота за комп’ютером не повинна перевищувати шести годин.

Проблеми з сухими очима допоможуть вирішити різні краплі, яка пом’якшуватимуть подразнення. Недооцінювати безпеку очей не варто, це може викликати дуже серйозні проблеми, такі як пошкодження рогівки або загрози зору.

За матеріалами сайтів “Про здоров’я очей – http://www.eye-doctor.ru” та “Медична консультація – http://www.askdr.ru“.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим