Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

03
Січ

Власне інформаційне агентство – від мрії до втілення

Якщо у Вас є бажання зайнятись власною справою, яка давала б Вам крім морального задоволення ще й матеріальну вигоду – розпочніть з простого – станьте приватним журналістом власного інтернет-видання!

Цей вид бізнесу підходить для людей, які хочуть та вміють писати. Найкраще – це продукувати новини певної тематики, або конкретного регіону. Наприклад, якщо Вас цікавить мистецтво – спробуйте зробити сайт з новинами у світі культури. Щодо регіональної приналежності та мови сайту, то тут перш за все потрібно виходити з того, якими мовами Ви володієте.

Найкраще – зробити сайт на англійській мові, оскільки а нашій планеті дуже багато людей розмовляють англійською мовою. Далі може йти будь-яка інша мова, яку Ви знаєте, і на якій розмовляє велика частина населення. Найгірше робити сайт на українській мові – українською Ви не зацікавите більше ніж половину відвідувачів з України, також на сайтах з однією українською мовою неохоче розміщують рекламу рекламні агенції.

Якщо Ви визначились з мовою – слід подумати, яким чином Ви будете наповнювати сайт. Для того, щоб до Вашого ресурсу заходили відвідувачі, інформація на ньому повинна бути оригінальна та унікальна. Краще всього – писати статті самостійно. В гіршому – знайдіть ресурс на іншій мові, ніж Ваш сайт, по тематиці Вашого сайту і перекладайте статті та новини з нього. А простим копіюванням матеріалів Ви нічого не досягнете.

Як на інформаційному сайті можна заробити? Про це не переживайте – як тільки на Ваш сайт почнуть ходити сотнями, рекламодавці самі Вас знайдуть. Крім того, існує безліч партнерських програм та інших пропозицій заробітку для власників сайтів – скористайтесь пошуком в Google.

Кошти, які потрібні для початку даної справи, невеликі: доменне ім’я – 10$, мінімальний хостинг для початку – 10$. Система керування сайтом – відповідно до Ваших вподобань – від безкоштовної WordPress до платних вартістю 100$ і більше.

Приклади створення тематичних новинних ресурсів на основі безкоштовної системи керування сайтом WordPress:

http://www.lvovnews.ru/ – новини Львова на російській мові. Унікальність текстів досягається перекладом новин, написаних українською мовою в українських виданнях, що стосуються міста Львова.

http://www.ukrainews.ru/ – те ж саме, тільки тематика загальноукраїнська.

http://www.prahanews.ru/ – досить цікавий проект. На даному сайті існує дві мови – російська та українська. Відповідно охоплюється значно більший діапазон користувачів мережі Інтернет, ніж у випадку сайту на одній мові. Новини – унікальні, оскільки перекладаються з чеської мови на російську та українську.

Щодо того, де розмістити сайт – читайте у записі http://nltuu.com.ua/archives/318

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим