Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

03
Січ

Огляд цікавих сайтів у Новому році

Пропоную Вашій увазі огляд декількох сайтів, яким пощастило бути серед числа тих, які я першими відкрив у Новому році і написав про них на своєму блозі.

1. http://www.mirdiet.com

Моя сестра після бурно проведеної зустрічі Нового року дещо трохи отруїлася. І попросила мене знайти їй дієту, за якою вона змогла б покращити процеси, що відбуваються просто всередині її живота. Я знайшов цей сайт про дієти – на ньому досить багато різних дієт – профілактичних, оздоровчих, лікувальних та інших. Також на цьому сайті є багато корисної інформації про різні продукти харчування. Раджу сайт http://www.mirdiet.com для всіх, кому не байдуже їхнє здоров’я.

2. http://www.lifeinter.net

Щось на нетверезу голову першого дня в Новому році я почав шукати. Що саме я почав шукати – не пам’ятаю. Одне можу сказати – тема мого пошуку була пов’язана з Інтернетом. Отже, не пам’ятаю яким чином, але натрапив на сайт http://www.lifeinter.net – як виявилось, дуже корисний сайт з описом різних моментів перебування в мережі Інтернет.

3. http://mylist.com.ua

Перше січня – якраз день для того, щоб зайнятись розкруткою сайту. Я перебирав у пам’яті справи, які потрібно було зробити у старому році і згадав-таки  одну незавершену справу. На якомусь форумі я прочитав, що дуже позитивною є реєстрація сайту в каталозі сайтів http://mylist.com.ua – на форумі наводились докази, що Google дуже любить цей каталог і ця любов автоматично поширюється на всі сайти, які в ньому розміщені.

4. http://www.funnymoney.ru

Задумавшись над метою, а головне – джерелом свого подальшого існування, я знайшов сайт http://www.funnymoney.ru, на якому досить на простій мові розказано про те, як можна заробити додаткові гроші в Інтернеті – що для цього потрібно та чи реально це взагалі.

Ось таким був мій перший Інтернет-день Нового року.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим