Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

30
Січ

Про інститут

Попередник Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну (ІДТД) – був одним із трьох факультетів, що увійшли до складу створеного у 1945 року Львівського лісотехнічного інституту. Першим деканом факультету став доцент О.І. Янсон.

У результаті неодноразових перетворень факультет мав наступні назви: до 1963 року – механічної технології деревини (декани: з 1945 року – доц. О.І. Янсон, з 1946 року – доц. В.Д. Бєлий, з 1946року – доц. Е.М. Шишніашвілі, з 1947 року – доц. Б.А. Височин, з 1953 року – доц. С.М. Тімонен, з 1958 року – доц. І.І. Міхєєв); 1963-1973 роках – механіко-технологічний (декани: з 1963 року – доц. К.І. Брикін, з 1964 року – доц. В.Ф. Качан); 1973-1975 р року – технологічний (декан доц. Б.В. Прокопович).

У 1975 року у зв’язку зі значною чисельністю студентів факультет був поділений на два: перший технологічний (декани: з 1975 року – доц. Р.Л. Якимович, з 1983 року – доц. М.І. Савинець); другий технологічний (декани: з 1975 року – доц. Б.В. Прокопович, з 1984 року – доц. С.І. Грицишин, з 1985 року – доц. І.М. Заяць).

У 1988 року у зв’язку зі скороченням чисельності студентів два технологічні факультети були об’єднані в один – технології деревообробки (декани: з 1988 року – доц. М.І.Савинець, з 1989 року – проф. О.Г. Плахтина, з 1991 року – доц. Л.Я. Сорока, з 1996 року – проф. В. М. Голубець, з 2000 року – проф. В.М. Максимів). У 2002 року факультет став називатись технологічним і називався так до 1 березня 2014 року, поки не змінив назву на Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну.

Випускники інституту – це спеціалісти з технологій конструювання, проектування та виробництва меблів, пластиків, деревинних плит, пиломатеріалів та столярно-будівельних виробів, захисної обробки деревини. Випускники Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну можуть займати такі посади: директор, головний інженер, технолог та керівник інших підрозділів.

ІДТД готує фахівців за спеціальностями: “Хімічна технологія”, “Технологія деревообробки”, “Інформаційні технології проектування” та “Дизайн” тощо.

Оплата за навчання здійснюється як за державні кошти, так і за кошти фізичних і юридичних осіб.

Науково-дослідна робота студентів та викладачів інституту спрямована на вдосконалення і розроблення ресурсо- та енергозберігаючих технологій у меблевому та деревообробному виробництві.

На ІДТД працюють наукові гуртки студентів. Кожного року на студентських наукових конференціях заслуховується велика кількість доповідей.

Незважаючи на незадовільне фінансування лабораторії кафедр оснащені обладнанням, вимірювальними інструментами, приладами, діючими установками, макетами, які дають можливість проводити лабораторні та наукові дослідження.

Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну підтримує наукові зв’язки з такими освітніми закладами: Варшавською і Познанською сільськогосподарськими академіями, технічним університетом словацького міста Зволена, Белградським університетом, Московським університетом лісу, Санкт-Петербурзькою лісотехнічною академією, Білоруським державним технологічним університетом.

Більш детальну та точну інформацію дивись на офіційному сайті інституту tfnltu.lviv.ua

3 коментарі до “Про інститут”

 • 1
  Коментар від finsbury3

  а де пропала кафедра економіки лісу ? а то колись ще були економісти лісо-хімічного комплексу …

 • 2
  Коментар від finsbury3

  В технологічному факультеті також бракує кафедри Технології деревинних композиційних матеріалів,
  целюлози та паперу . у них ще свій сайт також є :
  http://www.tdkm.tfnltu.lviv.ua/index.php

 • 3
  Коментар від admin

  Шановний finsbury3, якщо у Вас є інформація, яка може бути корисною для відвідувачів сайту, будь ласка, надішліть її на email, який вказаний в контактах.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим