Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

17
Сер

Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних будівельних виробів

Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних бере початок в 1947 році як кафедра лісопиляння і сушіння деревини. Вона охоплювала 4 цикли дисциплін: сушіння деревини, технологія пиломатеріалів, охорона праці та патентознавство. Така назва в кафедри була до 1975 року. Завідувачами кафедри були доценти: К.В. Луцевич, М.С.Єфремов, І.І. Міхеєв, К.С. Худін, В.А. Книш. На кафедрі працювали доценти: В.С. Джигирей, Ю.М. Бенько, К.І. Брикін, М.П. Дутчак, І.А. Стріха, А.А. Береніс, Е.О. Геврик, А.Г. Михайловський, Є.В. Басалига, В.М. Павлюст та Т.В. Соловова; старші викладачі: В.В. Жих та Р.С. Філіпович; асистенти: В.І. Михайловський та В.І. Білошицький. З назвою “Кафедра технології деревообробки і захисту деревини” вона функціонувала протягом 1999-2011 рр. Теперішня назва – Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних будівельних виробів (ТЛ, С і ДБВ). Завідувач кафедри професор В.М. Максимів.

За термін з 1999 року співробітники кафедри опублікували не менш ніж 1 підручник, 1 довідник, 3 монографії, 4 навчальні посібники та 128 наукових статей. При вказаній кафедрі діє науково-дослідна лабораторія, яка займається вивченням проблем гідротермічної обробки деревини.

Кафедра ТЛ, С і ДБВ має 3 головні напрямки діяльності: технологія дерев’яного домобудування, технологія пилопродукції, технологія столярних виробів. Персонал кафедри бере участь у конференціях, які відбуваються в Литві, Словаччині, Польщі, Німеччині, Росії, Португалії і т.д.

На кафедрі читаються 3 основні цикли дисциплін:

– технологія сушіння і захисту деревини;
– технологія лісопильно-деревообробних виробництв;
– метрологія, стандартизація і патентознавство.

Адреса кафедри: м. Львів, вул. Залізняка, 11, к. 82.

Більш детальну та точну інформацію дивись на офіційному сайті кафедри tlsdbv.nltu.lviv.ua

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим