Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

15
Сер

Кафедра безпеки життєдіяльності

Кафедра безпеки життєдіяльності була створена в 2001 році у такому складі: доц. В.С. Джигирей – завідувач, доц. С.О. Апостолюк, доц. Г.В. Сомар, ст. викл. В.М. Сторожук, ст. викл. В.С. Гродзика, ст. викл. Ю.В. Книша, доц. В.І. Миця, ас. Я.О. Чопика. Згодом до викладацького складу кафедри ввійшли асистенти І.А. Соколовський, О.А. Рубінська, Т.В. Олянишен, І.М. Личатин. До 2001 року предмет “Охорона праці” викладався на різних кафедрах технологічного факультету (Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну). Завідує кафедрою з серпня 2008 року – професор І.М. Озарків.

З часу створення кафедри БЖД її співробітники опублікували не менш як десять навчальних підручників та посібників. Напрями наукових досліджень кафедри: дослідження техногенного та антропогенного впливу на довкілля, покращення віброакустичного режиму підприємств деревообробки, забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, підвищення екологічності плитних матеріалів, ідентифікація закономірностей технологічних операцій процесу сушіння пиломатеріалів і теплообмін у процесі сушіння деревини та розроблення сучасних промислових лакофарбових матеріалів.

На кафедрі безпеки життєдіяльності викладаються наступні дисципліни: Цивільний захист, Основи охорони праці, Безпека життєдіяльності, Охорона праці в галузі, Теплові процеси деревообробки, Основи техноекології.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим