Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

05
Сер

Кафедра хімії

Кафедра хімії була створена в 1949 році. Першим завідувачем кафедри став доц. Д.М. Винокуров. Тут працювали доц. В.Ф. Яворська, асистенти В.М. Введенський та В.Н. Перчик (Явлінська). В 1963-1973 роках кафедрою завідувала доц. М.Б. Хайкінаю. З 1973 до 1984 року кафедрою керувала доцент Н.М. Ватаманюк.

В 1980 р. кафедра хімії була прийнята до складу технологічного факультету. Доц. О.П. Гупало почав очолювати кафедру з 1984 року і займав цю посаду до 1996 року. Протягом 1996-2006 років кафедру очолював д.х.н. В.В. Олійник. На кафедрі працювали: доценти Л.М. Єзікова, Е.В. Мельник, Л.К. Федорова, асистенти І.І. Землянський, Б.І. Култан, Е.М. Курендаш, Н.В. Романюк, О.М. Семотюк.

Кілька місяців в 2006 році доцент М.Ф. Федина виконував обов’язки завкафедри.

В листопаді 2006 р. Кафедру хімії очолив доцент О.П. Тушницький.

Починаючи з 1995 року кафедра впроваджує у навчальний процес такі дисципліни: хімія деревини, аналітична хімія і інструментальні методи аналізу, фізична хімія, загальна хімічна технологія, поверхневі явища та дисперсні системи.

На кафедрі є п’ять лабораторій. Лабораторний практикум з дисциплін, пов’язаних з хімією обслуговують: зав. лаб. М.Є. Пригоцька, ст. лаб. Х.І. Палюх, Л.Я. Курочка, інж. О.І. Кіндій, лаборанти Н.П. Гриньків, О.Т. Білан , Н.Ф. Салівон.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим