Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

01
Бер

Кафедра економіки підприємств

Кафедра економіки підприємств Національного лісотехнічного університету України утворена в 1993 році, але історія її творення почалась з жовтня 1945 року, коли у Львівському лісотехнічному інституті була утворена кафедра економіки і організації лісової промисловості, першим завідувачем якої був Писаревський Самуїл-Лев Залманович. У вересні 1949 року кафедра отримала назву кафедри економіки, організації і планування. У вересні 1953 року цю кафедру очолив кандидат економічних наук Полянський Є.В. В 1955 році на базі цієї кафедри була утворена кафедра економіки, організації і планування лісової, деревообробної промисловості і лісового господарства, завідувачем якої став кандидат економічних наук Чекін В.П., а з вересня 1968 року – доц., к.е.н. Оксанич Е.Я.

В травні 1969 року на базі кафедри економіки, організації і планування лісової, деревообробної промисловості і лісового господарства утворені дві кафедри: економіки і організації лісової промисловості і лісового господарства (завідувач доц. Борисова І.В.) і кафедра економіки і організації деревообробної промисловості (завідувач доц. Оксанич Е.Я.). На базі цих кафедр в 1993 році були утворені дві випускові кафедри – кафедра економіки і менеджменту лісових підприємств і кафедра економіки і менеджменту деревообробних підприємств.

За період з 1969 року до 1993 кафедру економіки і організації лісової промисловості і лісового господарства очолювали: доц., к.е.н. Борисова І.В., проф. д.е.н. Ільйов Л.І., доц., к.е.н. Кислова Т.А., проф., д.е.н. Туниця Ю.Ю. (академік НАН України), проф., д.е.н. Римар М.В., доц., к.е.н. Сенько Є.І.

Історія і здобутки Кафедри економіки і менеджменту лісових підприємств добре описані в книзі Синякевича І.М., Сенько Є.І. „Кафедра економіки і менеджменту лісових підприємств Українського державного лісотехнічного університету: минуле, сучасне, майбутнє” (Львів: ЗУКЦ, 2004, – 127 с.).

В 2007 році організована „Навчально-наукова лабораторія кафедри економіки і менеджменту лісових підприємств”, яка почала використовуватися в навчальному процесі і для проведення наукових робіт.

Кафедра має налагоджені зв’язки і обмінюється досвідом з українськими та іноземними університетами.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим