Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

15
Лют

Кафедра екології

Кафедра екології створена у 2004 р. внаслідок розділення кафедри екології, ландшафтної архітектури та садово-паркового будівництва.

На кафедрі з часу її створення проходили екологічну підготовку студенти всіх факультетів і спеціальностей університету. У 1992 р. здійснено набір студентів на спеціальність “Прикладна екологія”. Перші бакалаврські дипломи екологи отримали у 1996 р., а дипломи спеціаліста – у 1997 р. Випускники кафедри працюють в обласних і районних структурах Міністерства охорони навколишнього природного середовища, установах Міністерства освіти і науки України, підрозділах Державного комітету з лісового господарства, на промислових підприємствах.

На кафедрі читається приблизно 38 дисциплін.

Викладачі кафедри розробили типові навчальні програми з дисциплін “Лісова гідрологія”, “Лісова кліматологія”, які затверджені Міносвіти і науки України, низку авторських навчальних програм з дисциплін екологічного циклу та навчально-методична література для їх забезпечення.

На лісоекологічних стаціонарах у Моршині, Шацьку, Східниці проводяться наукові дослідження, студенти проходять навчальну практику.

Наукова діяльність кафедри здійснюється за напрямами: лісова гідрологія, управління господарством на водозборах, лісова типологія, праліси, культурфітоценози та показники їх стійкості, технологія очищення питної та стічних вод, методи контролю якості природного середовища, стратегія сталого розвитку регіонів. Співробітники щорічно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях і симпозіумах, виступають експертами в різноманітних проектах.

Налагоджено співпрацю з викладачами та вченими університетів і наукових установ Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Росії.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим