Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

23
Жов

Технологічний коледж

Технікум механічної обробки деревини був створений у 1931 р. в м. Полтаві. З 1941 по 1947 рр. технікум не функціонував.

Спеціальною постановою Ради Міністрів колишнього Союзу РСР від 7 липня 1947 р. за №2328 технікум поновлений і переведений до Львова у систему Укркооппромради. Директором був призначений Д.І. Чуприна, який працював десять років до війни директором цього технікуму у Полтаві.

У 1957 р. технікум був перепідпорядкований Управлінню кадрів Львівського Раднаргоспу, а з січня 1966 р. переданий у підпорядкування Мінліспрому УРСР. У цьому ж році в технікумі були відкриті ще дві спеціальності: “Технологія фанерного виробництва” та “Експлуатація автоматичних пристроїв в деревообробній промисловості”. У ті роки контингент студентів становив 720 чоловік. У 1969 р. була відкрита ще одна спеціальність – “Планування на підприємствах целюлозно-паперової і деревообробної промисловості”. На той час технікум готував спеціалістів за денною, вечірньою і заочною формами навчання.

У 1995 р. технікум отримав ліцензію за І рівнем акредитації підготовки молодших спеціалістів з двох спеціальностей: “Технологія деревообробки”, “Економіка підприємства”.

У 1999 р. відкрито нову спеціальність “Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів”, у 2002 р. – спеціальність “Лісове господарство”

У 1997 р., згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 р., № 78 “Про впорядкування вищих навчальних закладів І та II рівнів акредитації” та наказом Міністерства освіти України від 20.06.1997 р. № 218 “Про реформування мережі ВНЗ, підпорядкованих Міністерству освіти”, на базі ліквідованого Львівського технікуму механічної обробки деревини був створений Технологічний коледж Українського державного лісотехнічного університету.

Технологічний коледж університету проводить підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на денній і заочній формах навчання за спеціальностями:

– “Технологія деревообробки”;

– “Економіка підприємства”;

– “Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів”;

– “Лісове господарство”.

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в НЛТУ України.

Для успішного навчання створено сучасну навчально-технічну базу.

До послуг студентів у коледжі є бібліотека, читальний зал, спортивний зал, актовий зал. Студенти харчуються в їдальні коледжу. Студенти забезпечуються гуртожитком.

Студенти коледжу мають всі умови для змістовного проведення дозвілля: діє літературний гурток “Чорнобривці”, краєзнавчий гурток “Львів – моє місто”, лекторій “Україна і світ”, лекторій правових знань, гурток сучасного танцю, предметні гуртки.

Значна увага приділяється фізичному розвитку студентів. Більшість студентів займаються в залі атлетичної гімнастики, в спортивних секціях з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту.

Ліцей є навчально-виховним закладом для здібної молоді. Він забезпечує підготовку розвиненої творчої особистості, здатної нестандартно мислити, творити нове, вихованої в національних, християнських та демократичних традиціях.

Навчальний корпус ліцею Ліцей створено у 1994 р. на основі наказу Міністерства освіти України від 17.06.1994 р. № 187.

Навчальні плани передбачають вивчення таких дисциплін: інформатики, фізики, математики, біології, хімії та іноземної мови. Читаються профільні спецкурси за напрямками: лісове господарство, економіка та менеджмент, екологія. Ліцеїсти, що поставили собі за мету вивчення лісівничих наук та природи рідного краю, є слухачами Малої лісової академії. З метою пошуку дітей, що мають нахил до природничих наук, ліцей щорічно проводить олімпіаду юних екологів.

Реалізація програми національно-громадянського виховання ліцеїстів здійснюється як в процесі навчання, так і за допомогою різноманітних форм позанавчальної роботи. Ліцеїсти мають змогу займатися у гуртках: інформаційних технологій, декоративно-прикладного мистецтва, хоровому, театральному та спортивному. Традиційними є екскурсії та походи відомими історичними місцями України.

З 1997 р. ліцей входить до складу навчального комплексу “Лісотехнічна освіта”, основним завданням якого є створення безперервної ступенової освіти за інтегрованими навчальними планами. З 2000 р. за проектами “Джуніор Ечівмент Україна” в ліцеї впроваджено курс “Прикладна економіка”.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим