Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

02
Тра

Профспілкова організація студентів

Заснована у 1945 р. одночасно зі створенням Львівського лісотехнічного інституту. За час своєї багаторічної діяльності профспілкова організація об’єднала десятки тисяч студентів та сотні аспірантів . Сьогодні колишні профспілкові активісти стали докторами та кандидатами наук, визначними науковцями та управлінцями. Під егідою профкому студентів організовувались студентські трудові загони, руками яких зведено навчальні корпуси, гуртожитки, студентські клуби та кафе, а також бази відпочинку та практик студентів.

Сьогодні спілка об’єднує близько 3000 студентів та аспірантів денної форми навчання. Структура організації знизу до верху: профорганізатор академічної групи – профбюро інституту – профком студентів. Профком студентів – керівний орган організації, до якого обираються на конференції шляхом делегування представники інститутів та аспірантури. У профкомі діють комісії з основних напрямків роботи. Основними завданнями організації є:
– захист прав та інтересів студентства;
– соціальна допомога спілчанам;
– культурно – просвітницька та виховна робота у студентському середовищі.

Для виконання статутних завдань у 1997 р. спілка першою із усіх профорганізацій студентів ВНЗ Львівщини уклала колективну угоду з адміністрацією. Це дало змогу юридично забезпечити захист прав та інтересів студентів та ефективно регулювати взаємини обидвох сторін.

Соціальний захист найбільш незахищених категорій студентів є прерогативою у роботі студентського профкому. Це постійна опіка над студентами-сиротами та інвалідами, напівсиротами та чорнобильцями, малозабезпеченими та студентськими сім’ями. Щорічно у санаторії – профілакторії оздоровлюється багато студентів та аспірантів, які сплачують лише частину вартості путівок (наведені вище категорії студентів – безкоштовно).

Культурно-виховна робота – одне з основних завдань організації. Протягом року профком студентів проводить близько сорока культурно-масових заходів, це: щорічні студентські фестивалі “Весна лісотехніка” та “Золота осінь”, вечори відпочинку, футбольний турнір, туристичні поїздки, тренінги для профактиву. У 2004 р. проведено ювілейний 30-й фестиваль “Весна лісотехніка”, де у конкурсі брав участь популярний гурт “Океан Ельзи”. Створена при профкомі команда КВК стала переможцем конкурсу КВК серед вузів Львівщини (2002р.), фіналістом Міжнародного фестивалю СТЕМів “Шалантух” (2002 – 2003 рр.)

Обов’язок профспілкової організації – завжди йти на зустріч студентству.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим