Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

07
Вер

Студентське Братство університету

Свою історію сучасне студентське Братство веде з листопада 2000 р., хоч насправді це дата його відродження, а справжній вік Братства слід рахувати з кінця 80-х рр. Організація була створена з ініціативи студентів на засадах добровільності, свободи та демократії. Метою її діяльності є піднесення національної, культурної, політичної свідомості та розвитку демократизму мислення, захист законних інтересів студентів, їх громадянських прав і свобод.

Середовище Братства приваблює молодь своєю відкритістю, свободою та можливістю реалізувати творчі, наукові чи будь-які інші ідеї. В організації студенти отримують кращі можливості для спілкування зі своїми ровесниками та колегами з інших вузів, брати участь в громадському житті та набути потрібний для майбутньої професійної діяльності досвід.

Сьогодні у своїй роботі організація виходить з прагнення донести до молоді розуміння таких понять як національна свідомість, культура, традиція, а також їх розвиток в сучасних умовах.

Братство активно залучає студентів до участі в різноманітних наукових, творчих, виховних, спортивних, розважальних заходах. Починаючи з 2000 р., в університеті було проведено кілька наукових конференцій та круглих столів, у 2001 р. за круглим столом відбулось обговорення між студентами та викладачами минулого та сучасних перспектив Студентського Братства, з 12 по 13 листопада 2002 р. проходила регіональна студентська наукова конференція на тему “Проблеми сталого розвитку”, участь в якій, крім студентів-лісотехніків, брали представники Національного університету ім. І. Франка, Львівської політехніки, Львівського державного аграрного університету. Щорічно проводяться заходи з відзначення історичних дат, зокрема з нагоди річниці створення Української Повстанської Армії відбулась зустріч з ветераном УПА, старшим булавним Володимиром Криськівим, демонструвався художній фільм “Нескорені”. Великих спортивних успіхів досягли братчики на змаганнях з пішого мандрівництва “Стежками героїв”, в яких команда УкрДЛТУ щорічно бере участь. У 2002 р. команда університету здобула призове 3-тє місце, а на перегонах 2003 р. 2-ге місце на маршруті ІІ категорії складності. Щороку Братство долучається до роботи екологічної експедиції “Чиста Говерла”, організовує під час літніх канікулах вишкільні табори в Карпатах, так само цікаво минають і зимові канікули, на Різдво готується студентський вертеп.

У колі організації студенти обговорюють проблеми, які виникають під час навчання, а при необхідності Братство представляє їх інтереси з певних питань перед адміністрацією університету.

У середовищі братства молодь може просто цікаво провести дозвілля, відвідуючи різні мистецькі заходи, молодіжні фестивалі, концерти чи дискотеки.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим