Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

01
Лип

Багатоопераційні лісосічні машини

Для виконання лісосічних робіт застосовують багатоопераційні машини різного призначення. До них відносяться звалювально-пакетувальні машини ЛП-19, ЛП-19А, ЛП-2, звалювально-трелювальні ВМ-4А, ЛП-17, ЛП-17А, ЛП-49, ЛП-53, сучкорізно-розкряжувальна машина ЛО-76 і ін.

Звалювально-пакетувальна машина ЛП-19. Вузли машини ЛП-19 змонтовані на розширеному шасі трелювального трактора ТТ-4. Вона має поворотну платформу аналогічну платформі екскаватора ЕО-4121.

У машині ЛП-19А внесені деякі зміни в конструкцію поворотної платформи, маніпулятора, ЗСУ, що дозволило декілька збільшити вантажопідйомність маніпулятора і поліпшити умови праці оператора, включаючи управління машиною, освітлення робочих зон і систему опалювання.

Звалювально-пакетувальна машина ЛП-2. Навісне технологічне устаткування машини ЛП-2 встановлене на тракторі ТДТ-55. На відміну від машини ЛП-19 вона має дві кабіни, одна з них поміщається на поворотній платформі, на якій шарнірно закріплена також зчленована стріла маніпулятора.

Звалювально-трелювальна машина ВМ-4А. Механізми машини ВМ-4А змонтовані на тракторі ТТ-4.

Звалювально-трелювальна машина ЛП-17. Технологічне устаткування машини встановлене на тракторі ТБ-1.

Звалювально-трелювальна машина ЛП-53 відрізняється від машини ЛП-49 конструкцією захватно-зрізаючого пристрою.

Слід зазначити, що звалювально-трелювальні машини ВМ-4А, ЛП-17, ЛП-17А, ЛП-49, ЛП-53 можуть використовуватися як звалювальні або звалювально-пакетувальні машини, а звалювально-пакетувальні машини ЛП-19, ЛП-19А і ЛП-2 – як звалювальні.

Сучкорізно-розкряжувальна самохідна машина ЛО-76. Ця машина застосовується для очищення дерев від суччя і розкряжування хлистів діаметром в комле до 0,75 м (при кривизні не більше 15%), укладених в штабелю або пачки. Технологічне устаткування машини змонтоване на тракторі ТТ-4М на поворотній платформі.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим