Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

01
Лип

Гілкозрізувальні машини

На виробництві досить широке поширення одержали гілкозрізувальні установки ПСЛ-2А, що мають тверді ножі безстружкового різання і оснащені транспортером. Такий же тип різального механізму, але гусеничний протяжний пристрій, має гілкозрізувальна установка ЛО-69.

Гілкозрізувальна установка ПСЛ-2А призначена для обрізки гілок зі стовбурів діаметром до 80 см (в корунованому зрізі) і довжиною до 30 м. Гілки зрізуються двома послідовно встановленими ножовими головками, перша з яких має два ножі серповидної форми, а друга – два V-подібні ножі. Протягування дерева крізь різальний механізм здійснюється протяжним транспортером.

Гілкозрізувальна установка ЛО-69 може обробляти такі ж дерева, як і установка ПСЛ-2А. Різальний механізм – 6-ножовий; протяжний – гусеничний, що вводиться в дію двома електродвигунами потужністю по 18,5 кВт. Швидкість протягування 2,2 м/с.

Як і установку ЛО-69, ЛО-30 використовують на кряжуванні крупномірних стовбурів, водночас виконуючи дві операції: зрізування гілок і кряжування стовбурів.

Гілкозрузувальні машини можуть бути самохідними і пересувними. Самохідні машини мають навісне технологічне устаткування, встановлене на шасі трелювального трактора, тому вони здатні вільно переміщатися з одного місця на інше. До них відносяться машини ЛП-30, ЛП-30Б, ЛП-30В, ЛП-33, ЛП-51. Пересувні машини (ЛО-72, ЛП-15) на відміну від самохідних мають причіпне технологічне устаткування, для перестановки якого з одного місця роботи на інше потрібний перемонтаж, що значно знижує ефективність їх використання.

Самохідна гілкозрізувальна машина ЛП-30Б змонтована на тракторі ТДТ-55А.

Самохідна гілкозрізувальна машина ЛП-30В має таке ж технологічне устаткування, як і машина ЛП-30Б. На відміну від машини ЛП-30Б вона змонтована на тракторі ТБ-1М.

Самохідна гілкозрізувальна машина ЛП-30 змонтована на тракторі ТДТ-55. На відміну від машини ЛП-30Б технологічне її устаткування встановлене на передній частині рами трактора.

Самохідна гілкозрізувальна машина ЛП-33 змонтована на тракторі ТТ-4.

Самохідна гілкозрізувальна машина ЛП-51 змонтована на тракторі ТТ-4М. До складу технологічного її устаткування входить опорна рама, на якій розміщується поворотна рама з своїм механізмом.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим