Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Жовтень, 2008

29
Жов

Дослідження коефіцієнта жорсткості шини

1. Принципова схема дослідного стенда 2. Опис моделі машини m, mн – підресорені і непідресорені маси машини; Z, Zн – переміщення підресорних і непідресорних мас; g – висота нерівностей опорної поверхні; Ср, Сш – коефіцієнт жорсткості, відповідно ресори і шини; Кр і Кш – коефіцієнт демпфування, відповідно ресори і шини. 3. Проведення замірів пружної характеристики […]

25
Жов

Сибірська академія фінансів і банківської справи

САФБС – недержавна (приватна) освітня установа вищої професійної освіти. Академія готує фахівців економічного профілю для роботи в банках, страхових компаніях, на біржах, в інвестиційних компаніях, на підприємствах різних галузей економіки, в бюджетних установах, органах державної влади і місцевого самоврядування.

25
Жов

Московський гуманітарний університет

Московський гуманітарний університет – перший в Росії недержавний некомерційний вищий навчальний заклад, який реалізує освітні програми середнього, вищого і післядипломної професійної освіти по широкому спектру напрямів підготовки (спеціальностей). Вперше в Росії тут були створені факультети реклами і соціальної роботи.

23
Жов

Кафедра дизайну

Кафедра була створена у липні 1993 р. До 1993 року підготовка фахівців за спеціальністю “Технологія деревообробки” проводилась на інших кафедрах технологічного факультету. Завідувач кафедри В.Ф. Прусак, член спілки дизайнерів України, який очолює кафедру з 1998 року.

22
Жов

Розрахункова робота №1 – КрАЗ-255Б1 (ТМЗ-803) та ЗИЛ-131 (ТМЗ-802)

1. Технічні характеристики та загальний вигляди проектного та порівняльного ЛТЗ 1.1. Лісовозні автомобілі 1.2. Причіпні ланки (розпуски) 2. Екологічна оцінка і місце в технологічному процесі проектного ЛТЗ 3. Оцінка досконалості конструкції проектного та порівняльного ЛТЗ

14
Жов

Звалювання дерев машинами

Використання машин на валянні дерев дає можливість уникнути застосування важкої ручної праці, забезпечити безпеку робочих, підвищити їх кваліфікацію, зробити роботу престижнішою.

06
Жов

Призначення, класифікація та особливості конструкції поворотних пристроїв ЛТЗ

Класифікація поворотних пристроїв У конструкціях причепів, напівпричепів і розпусків застосовуються різні типи поворотних пристроїв. Збільшення вантажопідйомності і числа ланок автопоїздів, застосування довгобазних причепів і напівпричепів, зростаюча спеціалізація рухомого складу автомобільного парку супроводжуються створенням нових оригінальних конструкцій причіпних ланок і їхніх агрегатів, у тому числі і поворотних пристроях.

03
Жов

Перспективні космічні метали

Метали – найкращі і головні конструкційні матеріали для виробів космічної індустрії, їх маса складає більше ніж 90 % від інших матеріалів. Останнім часом розроблено нове покоління алюмінієвих сплавів, котрі легуються літієм і скандієм. Ця заміна традиційних сплавів дозволить знизити масу вузлів космічних апаратів до 30 %.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим