Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Січень, 2009

30
Січ

Про інститут

Попередник Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну (ІДТД) – був одним із трьох факультетів, що увійшли до складу створеного у 1945 року Львівського лісотехнічного інституту. Першим деканом факультету став доцент О.І. Янсон.

16
Січ

Технічне обслуговування круглопильних верстатів

Регламентні роботи з ТО круглопильних верстатів Перед початком роботи оператор зобов’язаний перевірити: – справність і роботоздатність механізмів обладнання; – наявність і надійність кріплення огороджень рухомих частин, рукавів, що знаходяться під тиском і т.п.;

10
Січ

Проект технологічного обладнання для трелювального трактора з детальним розробленням стрілового механізму

Вступ 1. Складання лісотехнічних вимог 2. Розробка технічного завдання на проектування стрілового механізму трелювального трактора 3. Аналітичний огляд прототипних конструкцій

10
Січ

Завантаження лісоматеріалів на рухомий склад на верхньому складі

Щелепні навантажувачі можуть бути фронтального, поворотного і перекидного типів. Навантажувачі фронтального типу виконують підйом і опускання вантажозахватного пристрою. При роботі навантажувач на майданчику виконує складні маневри. Це створює незручності в роботі, погіршує стійкість навантажувача, призводить до швидкого руйнування грунту на навантажувальному пункті.

10
Січ

Трелювання деревинної сировини

Трелюванням називається переміщення дерев, хлистів або сортиментів від місця звалювання до лісовідвантажувального пункту. Трелювання є найважливішою операцією в лісозаготівельному процесі: на неї припадає на 25-30% трудовитрат по лісосічних роботах і 9-11% всіх трудовитрат по комплексу лісозаготівель.

09
Січ

Пересувний пункт технічного обслуговування (ППТО) на базі автомобіля МАЗ-509А

Підвищення надійності автомобілів і тракторів, якими оснащена лісова галузь України, і зниження витрат на їх утримання становить одне з найважливіших завдань лісозаготовлі та лісового господарства. З метою вирішення даної проблеми, заводи виробники транспортних засобів встановили норми технічного обслуговування і ремонту з врахуванням експлуатації.

09
Січ

Побудова регресійної моделі дослідження впливу

1. Розрахунок середньоарифметичних значень відгуків та нормованих значень факторів 2. Побудова лінійної моделі процесу 3. Оцінка значимості коефіцієнтів регресії 4. Оцінка адекватності лінійної моделі 5. Побудова параболічної моделі процесу

05
Січ

Технічне обслуговування розкряжувальних ліній

Короткі відомості про будову і експлуатацію Періодичність технічного обслуговування розкряжувальних ліній встановлюється з урахуванням умов експлуатації та конструктивних особливостей ліній. Для розкряжувальних ліній встановлені такі види планового технічного обслуговування: ЩТО, ТО і СО.

03
Січ

Огляд цікавих сайтів у Новому році

Пропоную Вашій увазі огляд декількох сайтів, яким пощастило бути серед числа тих, які я першими відкрив у Новому році і написав про них на своєму блозі.

03
Січ

Власне інформаційне агентство – від мрії до втілення

Якщо у Вас є бажання зайнятись власною справою, яка давала б Вам крім морального задоволення ще й матеріальну вигоду – розпочніть з простого – станьте приватним журналістом власного інтернет-видання!

02
Січ

Технічне обслуговування сортувальних транспортерів

Регламентні роботи з ТО лісотранспортерів Щоденне технічне обслуговування виконується в кінці або на початку робочої зміни і передбачає виконання таких операцій:

02
Січ

Реєструвальні прилади

Механічний спосіб запису, що реалізується за допомогою самописців, дає змогу одночасно реєструвати до 9 сигналів за точності 1-2 % в діапазоні частоти 0-15 Гц. Перо самописця закріплене на дугоподібному тримачі, що дає змогу записувати процес у прямокутній системі координат. Якщо перо закріплюють на рамці за допомогою важеля, то використовують стрічку, яка розграфлена коловими дугами.

01
Січ

Технічне обслуговування кранів

Регламентні роботи з ТО навантажувально-розвантажувальних машин і пристроїв (на прикладі ТО крана) Профілактичне обслуговування навантажувально-розвантажувальних машин і пристроїв організовується за планово-запобіжною системою, яка передбачає проведення одного з видів технічного обслуговування для кожної машини чи пристрою після відповідного ними напрацювання. Воно повинно забезпечити їхню постійну технічну готовність, максимальні міжремонтні терміни служби, надійність роботи протягом зміни і […]

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим