Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Лютий, 2009

23
Лют

Кафедра історії України, політології та права

Викладання суспільних наук розпочалося в 1945 р., коли було засновано загальноуніверситетську суспільну кафедру, пізніше вона стала називатися кафедрою марксизму-ленінізму, а в 70-х роках XX ст. з неї виділилася кафедра історії КПРС. У різні роки кафедру очолювали доценти К.Г. Коковський, В.Д. Демиденко, В.М. Чуприна, А.П. Ігнатенко.

22
Лют

Лекція 30. Вибір навантажувальних режимів і методи розрахунку деталей проектованої СЛМ на міцність

Розрахунки на міцність є лише тоді вірогідними, якщо враховані швидкісні та навантажувальні режими, що діятимуть у реальних експлуатаційних умовах роботи проектованої СЛМ. Швидкісний режим визначається швидкостями переміщення чи обертання деталей. Навантажувальний режим характеризується сукупністю сил і крутних моментів, що діють у заданому агрегаті машини й сприймаються його деталями.

16
Лют

Лекція 31. Розрахунок деталей проектованої СЛМ на витривалість при стаціонарному і нестаціонарному режимах навантаження

Методика розрахунку деталі на витривалість при стаціонарному режимі навантаження Запас міцності деталі при стаціонарному режимі визначають як відношення границі витривалості деталі до максимальної напруги циклу навантаження. Границі витривалості залежать не лише від матеріалу, але й від асиметричності циклу навантаження, розмірів деталі, наявності концентраторів напружень, якості обробки поверхні тощо.

15
Лют

Кафедра екології

Кафедра екології створена у 2004 р. внаслідок розділення кафедри екології, ландшафтної архітектури та садово-паркового будівництва. На кафедрі з часу її створення проходили екологічну підготовку студенти всіх факультетів і спеціальностей університету.

06
Лют

Кафедра екологічної економіки

Кафедра екологічної економіки створена на базі центру підготовки магістрів економіки довкілля і природних ресурсів (ENARECO) 1 серпня 2004 р. Завідує кафедрою член-кореспондент НАН України, д-р екон. наук, проф. Ю.Ю.Туниця

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим