Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Березень, 2009

25
Бер

Кафедра ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології

Кафедра ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології створена в 2004 році на базі кафедри екології та ландшафтної архітектури Українського державного лісотехнічного університету. На кафедрі вперше в Україні розпочато підготовку спеціалістів із ландшафтної архітектури та садово-паркового господарства.

24
Бер

Кафедра лісівництва

Кафедра є базовою випускною кафедрою зі спеціальностей “Лісове господарство” та “Мисливське господарство”. Структура кафедри включає кілька секцій: лісівництва, фізіології деревних рослин, захисту лісу, мисливствознавства. На кафедрі функціонують науково-дослідні лабораторії фізіології та біохімії деревних рослин, молекулярно-генетичних маркерів, лісівництва, пірології.

21
Бер

Обгрунтування прийняття рішень за умов невизначеності

Обрання одного із варіантів обладнання. Із замовником робіт узгоджено, що для кожного об’єкта буде розглядатись 4 можливі варіанти стратегій. Визначення максимальної корисності в залежності від замовленої та виробленої продукції за наступними методами: 1. Критерій Вальда (обережного спостерігача) оптимізує корисність за припущення, що середовище знаходиться в найбільш невигідному для спостерігача стані. 2. Критерій Лапласа. Оскільки ймовірність […]

17
Бер

Кафедра соціології та культурології

Кафедра була створена у 1989 р. з метою розширення гуманітарної підготовки студентів і мала на той час назву основ культури, соціології та права. Наприкінці 1996-1997 н. р. відбулася реорганізація гуманітарних кафедр з перерозподілом дисциплін – і вона була перейменована на кафедру культурології.

13
Бер

Гарні привітання, поздоровлення та побажання

Сьогодні хочу розповісти про класний сайт, на який я натрапив блукаючи просторами світової павутини. Річ піде про сайт з чудовими поздоровленнями та привітаннями до свят, які просто не можна пропустити. Цей сайт має назву vitayu.if.ua Поздоровлення дійсно унікальні і на інших сайтах таких ще немає. На цьому сайті знаходиться велика кількість різних привітань до багатьох […]

01
Бер

Кафедра економіки підприємств

Кафедра економіки підприємств Національного лісотехнічного університету України утворена в 1993 році, але історія її творення почалась з жовтня 1945 року, коли у Львівському лісотехнічному інституті була утворена кафедра економіки і організації лісової промисловості, першим завідувачем якої був Писаревський Самуїл-Лев Залманович.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим