Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Квітень, 2009

27
Кві

Зі світу mp3-плеєрів…

Плеєр – компактний, переносний програвач з навушниками для відтворення звукозапису. Таке визначення має одна з найпопулярніших в світі речей.

12
Кві

Вантажний автомобіль 4х4, роздавальна коробка

Зміст Вступ 1. Аналіз існуючих конструкцій та розрахунок питомих показників вітчизняних і закордонних автомобілів-аналогів 2. Обґрунтування схеми компонування і вагових та геометричних параметрів автомобіля 2.1. Визначення власної маси та геометричних параметрів автомобіля 2.2.Ваговий аналіз проектованого автомобіля і вибір шин 3. Тяговий розрахунок автомобіля 3.1. Розрахунок потрібної максимальної потужності двигуна 3.2. Розрахунок та вибір передатних чисел […]

09
Кві

Кафедра ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу

Кафедра функціонує в університеті з 1945 р. На кафедрі читаються такі навчальні дисципліни: ботаніка, дендрологія, деревинознавство, лісове товарознавство, підсочка лісу, недеревна продукція лісу, основи наукових досліджень, система технології лісового господарства.

07
Кві

Кафедра лісової таксації та лісовпорядкування

Кафедра функціонує з 1945 р. спочатку як кафедра геодезії, пізніше (з 1949 р.) кафедра лісівництва, таксації і деревинознавства, а згодом – лісівництва, таксації і геодезії, з 1994 р. – як кафедра лісової таксації та лісовпорядкування.

05
Кві

Обгрунтування прийняття рішень за умов невизначеності. Критерій Гурвіца

Вибір розв’язків за умови невизначеності з використанням критерія Гурвіца, передбачає введення  деякого коефіцієнта, який зветься коефіцієнтом оптимізму або коефіцієнтом довіри. Із отриманих для кожного рядка розрахованих величин обирають максимальне значення h, яке і вказує потрібну стратегію/рішення, яке при заданих умовах середовища відповідає найкращому можливому значенню “корисності результату”, або іншими словами кількості безбракової продукції виготовленої обладнанням, […]

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим