Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Травень, 2009

30
Тра

Дослідження процесу прийняття рішень за допомогою методів теорії масового обслуговування

Розглядається 4 моделі верстатів. Замовлення надходять згідно з пуасонівським законами розподілу з математичним очікуванням партій протягом робочого дня. Об’єм партії є випадковою величиною. Угоди зі замовниками передбачають штраф за затримку виконання замовлення на 1 день. Який верстат слід обрати для виконання замовлення? Рис 3.1 Структура системи масового обслуговування Оскільки продуктивність кожного із запропонованих 4-х верстатів […]

19
Тра

Вантажний автомобіль 6х6 з детальним опрацюванням роздавальної коробки

Вступ Автомобільний транспорт займає чільне місце в транспортних перевезеннях нашої держави. Особливо він зручний при перевезенні вантажів на короткі відстані, при доставці їх до залізничних станцій, пристаней і портів, в обслуговуванні місцевого і сільськогосподарського вантажообігу. За обсягом вантажообігу автотранспорт не поступається залізничному й морському. Особливе місце посідають автомобілі і трактори в лісовій промисловості. Трактори використовуються […]

18
Тра

Лекція 29. Визначення нормальних реакцій шляху на опорні котки передньої та задньої кареток гусеничного рушія

Складемо умови статичної рівноваги передньої каретки. Сума моментів сил, відносно осі О другого котка, дорівнює нулю Для знаходження нормальних реакцій на котки задньої каретки розглянемо її схему і складемо умови її статичної рівноваги.

15
Тра

Велосипеди і їх використання

До середини 1990-х років склалося кілька напрямків у використанні велосипеда. Всі вони зводяться до їзди на двох колесах, але відповідні обладнання та техніка досить спеціалізовані.

05
Тра

Вибирайте, Лексус або Lexus

“Lexus” (Лексус) – японська автомобілебудівна компанія. Пріоритети діяльності Lexus – це випуск легкових автомобілів люксової марки. Лексус є дочірньою компанією Toyota Motors Corporation. Також Лексус часто називають американською гілкою Тойоти так, як ця серія автомобілів представницького класу створювалася для американського ринку.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим