Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Серпень, 2009

26
Сер

Лекція 21. Показники оцінки рівня якості проектованих СЛМ: ергономічні, естетичні, патентно-правові, стандартизації та уніфікації

5. Ергономічні показники Ергономічні показники оцінюють фізичні та психічні навантаження оператора проектованої машини та їх відповідність нормативам (щоб забезпечити тривале зберігання його працездатності та здоров’я з урахуванням умов роботи СЛМ). Допустимі значення ергономічних показників наведені у відповідних стандартах і галузевих інструкціях та нормативних матеріалах, що відносяться до безпеки життєдіяльності людини.

25
Сер

Цікаві посилання част. 1

Matformula.ru – розв’язки з задачників Кузнєцова, Чудесенка і Бермана Решалки.Ру – розв’язання задач з математики, інформатики та фізики онлайн. Побудова графіків, рішення рівнянь, рішення матриць, знаходження визначника матриці і оберненої матриці, рішення трикутників, рішення інтегралів і похідних онлайн, завантажування рефератів і шпаргалок. Математика решение задач всех разделов, задачи Кузнецова Л.А – 5 рублей. Так же […]

23
Сер

Лекція 22. Стадії виконання конструкторської документації

Основні етапи проектування і ставлення машин на серійне виробництво: – розроблення, експертиза й затвердження конструкторської документації; – виготовлення дослідних зразків машини; – заводські (попередні) випробування й доопрацювання дослідних зразків; – відомчі та міжвідомчі (приймальні) випробування; – підготовка виробництва й ставлення машини на серійне виготовлення СЛМ.

17
Сер

Лекція 23. Основні фактори, що визначають концепцію лісової машини. Аналіз можливих схем транспортування деревини

Концепція СЛМ – це сума уявлень про її схему компонування та зовнішній вигляд, вагу, геометричні параметри, потужність двигуна, тип і конструкцію та параметри трансмісії, тип і параметри технологічного обладнання і т.д.

03
Сер

Лекція 24. Особливості ескізного компонування лісових машин

Концепція проектованої машини знаходить своє відображення під час її компонування. Проектуючи лісову машину, конструктори повинні вирішити: – чи використати деяку існуючу серійну модель трактора, як базу для нової СЛМ; – чи проектувати нову, спеціально пристосовану до лісових умов машину.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим