Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Жовтень, 2009

23
Жов

Технологічний коледж

Технікум механічної обробки деревини був створений у 1931 р. в м. Полтаві. З 1941 по 1947 рр. технікум не функціонував. Спеціальною постановою Ради Міністрів колишнього Союзу РСР від 7 липня 1947 р. за №2328 технікум поновлений і переведений до Львова у систему Укркооппромради.

14
Жов

Центр Розвитку персоналу Evolution

Центр Розвитку персоналу Evolution – управлінський і кадровий консалтинг, тренінги для керівників, коучинг Робота фахівців ЦРП Evolution спрямована на підвищення ефективності управління сучасними виробничими підприємствами, організаціями будівельної галузі та оптової торгівлі. В основі методики підвищення управлінської кваліфікації керівників виробничих підприємств лежить технологія НАВЧАННЯ ДІЄЮ, що сприяє організаційному розвитку через розв’язки реальних проблем бізнесу. ЦРП Evolution […]

12
Жов

Лекція 13. Математичний опис нерівностей опорної поверхні. Статистичні характеристики мікропрофілів

Функція мікропрофілю опорної поверхні – це залежність ординат (висот) поверхні шляху від часу руху (або пройденого шляху). Мікропрофіль можна задати як детерміновану або випадкову функцію. Випадкова функція – це функція, значення якої для будь-якого наперед заданого значення аргументу t є випадковою величиною.

12
Жов

Педагогічне товариство ім. Григорія Ващенка

Осередок товариства є громадською організацією, що була створена на установчих зборах 6 лютого 1996 р. Члени осередку – це в основному представники професорсько-викладацького, навчально-допоміжного складу та наукових працівників університету.

12
Жов

Природний заповідник “Розточчя”

НЛТУУ є ініціатором створення природоохоронних об’єктів місцевого та загальнодержавного значення. У 1974 р. з ініціативи ЛЛТІ засновано Державний заказник “Страдчанський ліс”, у 1978 – заповідне урочище “Королева гора”. У 1984 р. постановою Ради Міністрів Української РСР організовано природний заповідник “Розточчя” площею 2084,5 га.

09
Жов

Лекція 14. Вільні та вимушені коливання машини, власні і парціальні частоти, низькочастотні та високочастотні коливання

Схема розрахункової моделі вертикальних коливань передньої частини колісної машини, як одномасової системи Функція мікропрофілю поверхні у вигляді синусоїди Вільні затухаючі коливання передньої частини машини

06
Жов

Кафедра української та іноземних мов

Кафедра існує з 1945 р. Її завідувачами були: Г.П.Кедровська, Г.О.Бурихіна, М.Й.Рігер, С.О.Гурський, М.В.Якубяк, О.І.Мірошніченко, Ю.О.Тамбовцев, Я.М.Довгополий. З 2000 р. кафедру очолює кандидат філологічних наук, доц. О.Л.Малиновська. Кафедра іноземних мов є загальноуніверситетською і здійснює викладання англійської, німецької, французької та іспанської мов на всіх інститутах університету.

03
Жов

Фолькуніверситет, Швеція

Фолькуніверситет – некомерційна організація, що спеціалізується в галузі післядипломної освіти. Його структура являє собою асоціацію п’яти установ – факультетів післядипломної освіти при державних університетах у містах Стокгольм, Упсала, Гетеборг, Лунд і Умео.

01
Жов

Лекція 15. Передатні функції та АЧХ коливань. Розрахунок випадкових вертикальних коливань і показники оцінки плавності руху СМЛ

Якщо мікропропрофіль поверхні (зовнішнє збурення коливань) є детермінованою функцією, то і вертикальні коливання мас СЛМ будуть детермінованими функціями. Якщо мікропропрофіль поверхні випадковий процес, то вертикальні коливання мас СЛМ будуть випадковими функціями Передатні функції та АЧХ коливань

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим