Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Лютий, 2010

19
Лют

Лекція 10. Розрахунок кількості ступенів і передатних чисел механічної частини гідромеханічної трансмісії. Тягово-економічна характеристика

Потрібні максимальне та мінімальні загальні передатні числа гідромеханічної трансмісії обчислюються за тими ж умовами руху СЛМ та формулами, що і механічної Мінімальна кількість ступенів механічної частини Швидкісні діапазони Передатні числа інших агрегатів трансмісії слід вибрати проаналізувавши межі, в яких знаходяться передатні числа аналогів.

18
Лют

Страдчівський навчально-виробничий комбінат

Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат (СНВЛК) розташований на території Яворівського р-ну Львівської області, за 25 км на північний захід від Львова. Комбінат загальною площею 6760 га ділиться на три лісництва: Великопільське (2884 га), Лелехівське (1954 га) та Страдчівське (1922 га). До 1939 р. ліси, що входять до складу Страдчівського НВЛК, належали здебільшого окремим великим та дрібним власникам.

15
Лют

Лекція 11. Вертикальні коливання колісних машин. Розрахункові моделі вертикальних коливань

Вертикальні коливання СЛМ викликають динамічні навантаження на вузли ходової системи і зменшують їх довговічність. Інтенсивні вертикальні коливання примушують водія знижувати швидкість руху, що в свою чергу викликає неоправдане зниження продуктивності, незалежно від потужності і тягових можливостей машини. Розрахунок вертикальних коливань і показників плавності ходу самохідних машин ґрунтуються на використанні математичного моделювання.

05
Лют

Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

ОНУ ім. І. І. Мечникова – найстаріший вуз на півдні України, відомий до революції як Імператорський Новоросійський університет. C моменту заснування 1 (13) травня 1865 року займає важливе місце в становленні системи освіти, у розвитку наукових досліджень і культури на Україні.

04
Лют

Лекція 12. Плоскі розрахункові моделі вертикальних коливань колісних СЛМ

Розрахунок коливань самохідної машини включає: – вибір та обґрунтування розрахункової моделі, яка з дос-татньою точністю враховувала б динамічні процеси, що протікають в машині; – розроблення математичної моделі, тобто складання рівнянь руху та математичний опис розрахункової моделі як динамічної системи;

03
Лют

Профспілкова організація працівників

Первинна профспілкова організація об’єднує співробітників з метою колективного представництва, здійснення і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан. Структурно-профспілкова організація складається із профгруп, об’єднаних у структурних ланках профбюро. Роботу профспілки організовує профком із обраних конференцією профспілкових активістів, представників різних структурних підрозділів університету.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим