Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

Архів: Квітень, 2010

25
Кві

Товариство “Просвіта”

Осередок Товариства “Просвіта” було створено у Львівському лісотехнічному інституті восени 1988 р., тобто одразу після відновлення роботи Товариства у червні 1988 р. Першим головою осередку Товариства української мови “Просвіта” (такою була на той час офіційна назва організації) став Г.З.Чопик.

24
Кві

Лекція 2. Особливості колісного рушія. Кочення пневматичного колеса по твердій поверхні та коефіцієнт буксування

Особливості колісного рушія Залежно від характеру та напрямку сил i моментів, що діють на колеса, розрізняють такі режими його кочення: ведений режим ведучий режим гальмовий режим

16
Кві

Лісоекологічні стаціонари університету

Університет створив мережу лісоекологічних стаціонарів, на яких ведуться дослідження та моніторинг стану лісових насаджень, організується практика студентів. Розташування стаціонарів в різних природних зонах дає змогу розширити уявлення студентів щодо характеру поширення лісової рослинності, особливостей росту різних порід у різних природних зонах.

15
Кві

Лекція 4. Тягова сила i тягова характеристика. Сили опору рухові СЛМ

1. Тягова сила Тягова характеристика СЛМ Швидкість руху СЛМ Загальне передатне число механічної трансмісії колісної СЛМ Передатні числа Тягова характеристика CЛМ з механічною трансмісією Тягова характеристика СЛМ з гідромеханічною трансмісією

03
Кві

Зразок характеристики у військомат

Хилюк Микола Миколайович з 2004 до 2007 року навчався в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» в механіко-машинобудівному інституті, з 2007 до 2009 в Національному лісотехнічному університеті України на лісомеханічному факультеті, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання лісового комплексу» та здобув кваліфікацію спеціаліста з обладнання лісового комплексу.

01
Кві

Лекція 5. Рівняння поступального руху лісової машини

Розрахункова схема поступального руху СЛМ Зведена маса Кінетична енергія коліс Еквівалентна маса коліс Зведена маса СЛМ

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим