Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

28
Чер

Проектування технологічного процесу виготовлення деталі (фланець)

Машинобудування займає чільне місце в народному господарстві нашої держави.

Машинобудівний комплекс охоплює два десятки спеціалізованих галузей. До нього належать практично всі галузі машинобудування. В сучасних умовах машинобудуванню належить винятково важлива роль у прискоренні науково-технічного прогресу.

Випускаючи знаряддя праці для різних галузей народного господарства, машинобудування реалізує досягнення науково-технічного прогресу і забезпечує комплексну механізацію та автоматизацію виробництва.

Навчальними планами механічних спеціальностей вищих навчальних закладів передбачено виконання курсової роботи з дисципліни “Технологічні основи машинобудування”.

Виконання курсової роботи закріплює, поглиблює та узагальнює знання, які студенти отримали під час лекційних, практичних та лабораторних занять з “Інженерної графіки”, “Технології конструкційних матеріалів”, “Матеріалознавства”, “Взаємозамінності, стандартизації і технічних вимірювань”, “Деталей машин” та курсу “Технологічні основи машинобудування”.

У перспективі необхідно розширити асортимент продукції машинобудування, інтенсифікувати процеси оновлення машинобудівної продукції й технічного переоснащення галузей промисловості. Чільне місце має належати створенню високоефективних машин і їх систем для всіх галузей і сфер господарства.

Розвиток приладобудування повинен бути зумовлений тим, що потреби України в основних видах продукції галузі задовольняються неповністю.

Необхідно розвивати ряд нових машинобудівних галузей і виробництв, нових видів машин, устаткування, приладів і апаратів, роботів і магнітогідродинамічного генераторобудування, виробництва швидкісної електронно-обчислювальної техніки нових поколінь, електрофізичних і електротехнічних засобів обробки металу та матеріалів, виробництва систем зв’язку, нових засобів управління, автоматизації.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим