Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

25
Жов

Московський гуманітарний університет

Московський гуманітарний університет – перший в Росії недержавний некомерційний вищий навчальний заклад, який реалізує освітні програми середнього, вищого і післядипломної професійної освіти по широкому спектру напрямів підготовки (спеціальностей).

Вперше в Росії тут були створені факультети реклами і соціальної роботи.

Частка викладачів університету з вченим ступенем доктора наук і званням професора в 2 рази перевершує акредитаційний показник.

МОСГУ входить в чверть кращих університетів Росії по забезпеченості учбовими матеріалами, інформатизації учбового процесу, стану матеріально-технічної бази.

ВНЗ входить в перші 10% всіх університетів країни по кількості ЕОМ на 100 студентів.

Московський гуманітарний університет є головним вищим навчальним закладом Університетського комплексу Східного адміністративного округу м. Москви, в який входить ряд вищих і середніх спеціальних учбових закладів, більше 30 загальноосвітніх шкіл.

Факультети МОСГУ

Сьогодні в університеті 6 факультетів: факультет міжнародних відносин, факультет культурології і туризму, факультет  психології і соціальної роботи, факультет реклами, факультет економіки і управління, юридичний факультет, коледж, аспірантура і докторантура, де навчається більше 10 тис. студентів і аспірантів, зокрема більше 300 іноземних студентів з 30 країн.

Московський гуманітарний університет пропонує додаткові освітні послуги: курси іноземних мов і мастер-класи. Заняття ведуть кваліфіковані педагоги – як викладачі університету, так і представники організацій-партнерів МОСГУ.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного сайту МОСГУ – Московский гуманитарный университет (сайт на російській мові).

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим