Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

03
Жов

Фолькуніверситет, Швеція

Фолькуніверситет – некомерційна організація, що спеціалізується в галузі післядипломної освіти. Його структура являє собою асоціацію п’яти установ – факультетів післядипломної освіти при державних університетах у містах Стокгольм, Упсала, Гетеборг, Лунд і Умео.

Фолькуніверситет пропонує різні види освітніх програм для дорослих і окремі курси в більш ніж 40 навчальних центрах по всій Швеції. Щороку навчання за програмами Фолькуніверситета проходить близько 200 000 слухачів. Діяльність ведеться в тісній співпраці з державними університетами, що дозволяє використовувати новітні досягнення в галузі освіти, а також здійснювати комплексні програми з цілого ряду напрямків із залученням викладачів вищої школи.

Педагогічна концепція

Наше основне завдання – надати широкий вибір курсів, тренінгів і освітніх програм, які допомагають слухачам розвивати наявні у них знання та навички, а також здобувати нові знання. Основна педагогічна концепція полягає в практичній затребуваності і застосування всіх придбаних нашими студентами знань і навичок.

Всі викладачі мають високу кваліфікацію і досвід роботи у сфері освіти для дорослих.

Ринок праці

Фолькуніверситет пропонує навчання людям, які потребують нових знань і навичок, щоб застосовувати їх на робочому місці. Швидкі зміни на ринку праці ведуть до зростання потреб у навчанні такого роду. Методи навчання, що застосовуються в Фолькуніверситеті, адаптовані до індивідуальних потреб кожного учня. Теоретичні знання і практичний досвід викладачів орієнтовані на поточні потреби ринку праці. Державні служби, місцеві органи влади та бізнес-сектор сприяють Фолькуніверситету при організації спеціалізованого навчання. Фолькуніверситет розробив освітні курси для людей з обмеженими можливостями в різних регіонах країни. Наприклад, в Гетеборзі люди з обмеженою розумовими можливостями проходять навчання з великою спеціальною програмою.

Інша важлива цільова аудиторія – іммігранти, яким Фолькуніверситет пропонує навчання сучасних спеціальностей.

Міжнародне співробітництво

Фолькуніверситет здійснює цілий ряд міжнародних проектів, у тому числі мовні курси, навчання за кордоном, курси для іммігрантів та іноземних студентів, що навчаються у Швеції. При співпраці з міжнародними вузами, що спеціалізуються на викладанні іноземної мови, організовуються семінари, а також навчання на курсах за кордоном, доповнює внутрішні шведські освітні програми.

Фолькуніверситет здійснює різні освітні проекти в країнах Центральної та Східної Європи, у тому числі в Естонії (м. Тарту) і Росії (м. Архангельськ). У співпраці з Державним університетом міста Умео організовані літні міжнародні університетські курси для громадян країн Східної Європи.

Офіційний сайт представництва Фолькуніверситету в Росії: Folkuniversity – університет післядипломної освіти.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим