Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

05
Лют

Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

ОНУ ім. І. І. Мечникова – найстаріший вуз на півдні України, відомий до революції як Імператорський Новоросійський університет. C моменту заснування 1 (13) травня 1865 року займає важливе місце в становленні системи освіти, у розвитку наукових досліджень і культури на Україні.

Університет є класичним навчальним закладом європейського типу та готує фахівців за сучасними і класичним спеціальностями. Діяльність університету визнана європейськими освітніми й науковими центрами. Визнання університету ім. І. І. Мечникова як лідера освітньої мережі підтверджується також тим, що багато відомих університетів світу, співпрацюють з університетом у рамках довгострокових угод, у тому числі за проектами ТЕМРUS-ТАС S, і чисельним програмам НОУ-ХАУ, INTAS, СКОР та ін. Також Одеський національний університет співпрацює з багатьма Російськими вузами – педагогічним університетом імені С. О. Єсеніна, Інститутом бізнесу і політики та ін.

Університет ім. І. І. Мечникова акредитований у повному обсязі за IV рівнем акредитації. Підготовка студентів в університеті здійснюється за багатоступеневою системою: магістр, спеціаліст, бакалавр.

ОНУ ім. І. І. Мечникова – сукупність наукових та навчальних підрозділів. Інститути: економіки і механіки, математики, соціальних наук, післядипломної освіти. Факультети: економіко-правовий, історичний, філологічний, фізичний, хімічний, романо-германської філології, біологічний, геолого-географічний. Одеський національний університет імені І. І. Мечникова готує фахівців за 20 напрямками та 40 спеціальностями.

У 2009 році ми почали викладати такі спеціальності: міжнародні економічні відносини, психологія, філософія, мікробіологія та вірусологія, облік і аудит, комп’ютерні системи і мережі, видавнича справа та редагування, менеджмент невиробничої сфери, прикладна лінгвістика, болгарська мова та література, переклад та ін.

У наш час Україна знаходиться в умовах постійного прагнення до досконалості і професійного зростання. Інформаційний портал Одеського національного університету імені І. І. Мечникова створений з метою вдосконалення діяльності по представленню університету в інформаційному просторі міжнародної (всесвітньої) комп’ютерної мережі Інтернет.

Комп’ютерний центр об’єднує на єдиній платформі веб сайти університету імені І. І. Мечникова. Розроблено Форум. Освіта в Одеському національному університеті дозволить досягти найвищих результатів професійної діяльності вченого, громадського або політичного діяча, педагога.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим