Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

30
Чер

Верстати для поздовжнього розпилювання деревини безперервної дії

Серед верстатів для поздовжнього розпилювання деревини застосовують верстати з горизонтальними і вертикальними вальцями, а також верстати з ланцюговим транспортером.

Конструкції круглопилкових верстатів. Круглопилкові верстати для поздовжнього розпилювання використовують для виробництва шпал, пиломатеріалів, тарних дощечок й іншої продукції.

Багатопилкові верстати Т-92 і Т-94 застосовують для розпилювання тонкомірних колод на дошки.

Ребровий верстат ЦР-4 призначений для розпилювання обаполів і пластин за товщиною.

Обрізні верстати призначені для поздовжнього обрізування кромок у необрізних дощок. Поширені двопилкові обрізні верстати Ц2Д-5А. У комплект верстата входить попередверстатний механізований стіл для приймання й орієнтації оброблюваних заготовок.

Розвальні верстати ЦДТ5-2 і ЦДТ5-3 застосовують для: поздовжнього розпилювання на пластини і бруски короткомірних колод діаметром до 38 см, довжиною від 0,5 до 2,1 м.

Тарно-брусуючі верстати використовують для розпилювання на бруски пластин і обаполів. Верстат ТБС-2 і випускався ТБС-1М як механізм насування мають ланцюг з упорами.

Тарно-ділильні верстати призначені для розпилювання брусків на тарні дощечки. Верстат 2ТДС-1 обладнаний двома пилками діаметром по 0,55 м, поставленими одна за одною.

Тарно-ділильний верстат ТДС-2 має одну пилку діаметром 0,5 м. Швидкість подачі від 0,3 до 0,8 м/с, потужність електродвигунів 11,5 кВт.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим