Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

30
Чер

Розосереджувачі і розділювачі колод. Пристрої для поштучної видачі колод

У потокових лініях нижніх складів і цехів застосовують різні верстати і механізми. Надійність роботи всієї лінії залежить від надійності роботи всіх складових її елементів.

Потокові лінії можуть бути з твердим зв’язком, якщо оброблюваний матеріал від попереднього верстата (механізму) відразу ж надходить до наступного, і з гнучким, коли між механізмами встановлюють проміжну ємність, що нагромаджує і видає для подальшої обробки матеріал. Ці ємкості називають буферними магазинами. Від об’єму продукції, яка є в буферному магазині, залежить тривалість роботи наступного механізму при зупинці попереднього. Буферні магазини необхідні й у тому випадку, коли в потокову лінію включаються механізми з різною продуктивністю.

До буферних магазинів існують необхідні вимоги: по-перше, вони повинні мати таку ємність, при якій виключається можливість їх переповнення чи спорожнення в період короткочасних змін поштучного часу обробки одиниці продукції механізмів, між якими він установлений; по-друге, одиниця продукції повинна мати гарантоване переміщення від прийомної частини до тієї, що видає, і з необхідною швидкістю одиниці продукції; по-третє, буферний магазин повинен мати можливість поштучної подачі одиниці продукції на приймальний пристрій наступного магазина чи верстата.

Залежно від характеру розташування лісоматеріалу буферні магазини поділяють на однорядні, у яких одиниці продукції розташовуються в один ряд, і пачкові, що вміщають пачку лісоматеріалів.

Однорядні буферні магазини позділяють на суцільні, у яких одиниці продукції стикаються одна з одною, і осередкові, де вони відділені одна від одної.

Відкриті буферні магазини розділяють на дві основні групи: з послідовним відділенням від пачки однієї чи декількох заготовок за допомогою захопного пристрою, і поділом пачки шляхом порушення її рівноваги.

Для поділу і поштучної видачі стовбурів широке застосування знайшов буферний магазин бункерного виконання (розосереджувач стовбурів) гребінчастого типу ЛТХ-80, а для поштучного видавання колод -ЛТ-80-1 і ЛО-108.

Розосереджувач колод ЛО-108 працює за таким самим принципом, що і ЛТХ-80 і ЛТ-80-1, але замість нерухомих гребінок має два транспортери з реверсивними двигунами: основний (із широкими штовхачами) і допоміжний, котрий також оснащений штовхачами.

Розвантажувально-розосереджуючі пристрої ПТ-10 (РРУ-10М), ЛТ-74 застосовують для вивантаження деревинної сировини з рухомого складу лісовозного транспорту, поштучної видачі стовбурів на транспортер для кряжування їх на круглі лісоматеріали.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2016 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим