Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

30
Чер

Бензиномоторні пилки та гілкорізки

Пильний механізм приводиться в рух від бензинового двигуна через передавальний механізм (муфту зчеплення і редуктор). Двигун бензиномоторних пил двухтактний одне або двоциліндровий потужністю 3…7 кВт.

Циліндр двигуна виготовляється сталевою або з алюмінієвого сплаву і для кращого охолоджування на зовнішній його поверхні є ребра. Поршень з алюмінієвого сплаву несе на собі два-чотири поршневі чавунні кільця і за допомогою поршневого пальця і шатуна з’єднується з колінчастим валом. На одному кінці колінчастого валу на шпонці встановлений маховик із закріпленими на нім лопатями вентилятора і храповик або пусковий шків, а іншою його кінець сполучений з провідною частиною муфти зчеплення.

Картер двигуна виготовляється литим з легких сплавів і робиться герметичним, оскільки робоча суміш всмоктується в циліндр з картера через впускне вікно і відповідний канал, що сполучає його з картером.

Система живлення двигуна паливом включає бензобак, бензопровід і карбюратор.

Система охолоджування двигуна повітря, примусова. Вентилятор через направляючий кожух обдуває зовнішню поверхню циліндра.

Двигун запускається стартером, який може бути знімним або незнімним. Застосування муфти зчеплення між колінчастим валом і провідною зірочкою дозволяє включати і вимикати пильний механізм при працюючому двигуні у разі переходу з одного місця роботи на інше. Зазвичай застосовуються фрикційні муфти зчеплення, що включаються спеціальним важелем або автоматично за допомогою відцентрової муфти.

В даний час знаходять застосування наступні бензиномоторні пили: МП-5 «Урал-2», «Тайга-214», М-228, «Крона-202», «Дружба-4М» і ін.

Бензиномоторна ланцюгова пила МП-5 «Урал-2» складається з наступних основних вузлів: двигуна, муфти зчеплення, редуктора, пильного механізму, рами з рукоятками і знімного стартера.

Бензиномоторна пила «Тайга-214» призначена для обрізання суччя і розкряжування хлистів.

Бензиномоторна спеціалізована пила М-228 призначена для валення дерев, двигун пили може бути використаний для приводу різних механізмів, він забезпечений зрівняльним механізмом. Пила забезпечена пристроєм для приводу валочного механізму.

Бензиномоторна пила «Крону-202» призначена для обрізання суччя і вершин спиляних дерев, для виконання рубок відходу, підготовчих, допоміжних і ремонтний-будівельних робіт.

Бензиномоторна пила «Дружба-4М» використовується на валянні дерев, розкряжуванні хлистів, обрізанні товстих суччя і вершин, а також для виконання підготовчих, допоміжних і ремонтний-будівельних робіт.

Ви можете завантажити дану роботу повністю, клікнувши на посилання.

Залиште коментар

Ви повинні зареєструватись для того, щоб мати можливість додавати коментарі.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по e-mail і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2017 Неофіційний сайт НЛТУУ (Національний лісотехнічний університет України)

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим