Національний лісотехнічний університет України, неофіційний сайт НЛТУУ

Архів: Березень, 2010

20
Бер

Лекція 6. Тяговий баланс і баланс потужності. Аналіз тягово-зчіпних властивостей самохідних лісових машин

Тяговий баланс і баланс потужності Розв’яжемо рівняння руху СЛМ відносно тягової сили Тоді отримаємо рівняння тягового балансу Рівняння тягового балансу показує, на подолання яких опорів руху затрачується тягова сила Почленно перемноживши рівняння тягового балансу на V, отримаємо рівняння балансу потужності Аналіз тягово-зчіпних властивостей СЛМ

16
Бер

Херсонський економіко-правовий інститут

ХЕПІ – недержавна вища освітня установа. Навчальний заклад має право видавати дипломи державного зразка, рівень акредитації – ІІІ.

12
Бер

Лекція 7. Криволінійний рух самохідної машини

Способи повороту СЛМ. Кінематика повороту машин (з передніми керованими колесами та з шарнірно-зчленованою рамою) Способи повороту СЛМ 1. Поворотом шарнірно-зчленованих секцій машини; 2. Поворотом передніх, задніх, або передніх і задніх керованих коліс; 3. Зміною крутних моментів (тягових сил), які підводяться до коліс лівого та правого бортів машини.

09
Бер

Асоціація викладачів і співробітників НЛТУУ

Установчі збори Асоціації викладачів і співробітників відбулися 25 грудня 1992 р. як реакція найбільш активної частини працівників тоді ще Львівського лісотехнічного інституту на заяву колишнього ректора В.О.Кучерявого про розпуск вченої ради інституту наказом від 17.12.1992 р.

07
Бер

Лекція 9. Тяговий розрахунок СЛМ гідромеханічною трансмісією

Задачі тягового розрахунку визначення потрібної максимальної потужності Nетax та вибір двигуна (аналогічно як з механічною трансмісією); вибір типу і параметрів гідротрансформатора, що узгоджується з вибраним двигуном і забезпечує можливість їхньої спільної роботи; визначення потрібної кількості ступенів механічної частини трансмісії та вибір її кінематичної схеми; розрахунок потрібних передатних чисел агрегатів механічної частини трансмісії.

Поставте будь-яке наше посилання у себе на сайті і пришліть його нам по цьому e-mail: nltuu@nltuu.com.ua і ми поставимо Ваше посилання у нас.

© 2019 Національний лісотехнічний університет України, неофіційний сайт НЛТУУ

При копіюванні матеріалів посилання на сайт nltuu.com.ua є обов'язковим